RSS
piątek, 12 marca 2010
Rachel Weisz

Dziś wchodzą na nasze ekrany dwa filmy z Rachel Weisz - to chyba więc dobry moment, by odświeżyć tego bloga.

 

14:31, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 lutego 2010
Julie Benz, czyli striptiserka z "Desperatek"

Dziś na chwilę zostawiamy "Losta" - w "Desperate Housewives" pojawiła się w roli (na razie nie wiadomo jak dużej) znana z "Dextera" Julie Benz! Nie można tego nie skwitować okolicznościową fotką:

 

16:18, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 lutego 2010
Yoon-jin Kim, czyli Słoneczko z Zagubionych

Yoon Jin-kim, zanim stała się gwiazdą "Lost" grywała w kinie koreańskim, w produkcjach u nas mniej znanych, różnorodnych gatunkowo - od komedii romatycznej do thrillera. Czy występ w "Lost" otworzy dla niej rynek zachodni? Role drugoplanowe niewykluczone, więcej chyba nie, a szkoda. Dla mnie to najładniejsza z dziewczyn "Zagubionych".

 

15:06, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 lutego 2010
Emilie de Ravin, czyli Claire Littleton

Rozpoczynam mały cykl związany z "Lostem". Na początek powracająca do serialu niebrzydka Emillie de Ravin, która chyba ma ambicje na większą karierę niż gwiazdka "Zagubionych", ale na razie niespecjalnie jej się udaje.

 

15:33, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 lutego 2010
Hilary Swank - może być sexy!

Hilary Swank pojawia się dziś w swej kolejnej niezbyt seksownej roli w "Amelii Earhart". Zważywszy, że mówimy o aktorce, która ma Oscary za rolę dziewczyny-chłopaka w "Boys Don't Cry" i muskularnej kobiety-boksera w "Million Dollar Baby" na miejscu wydaje się być stwierdzenie, że Hilary jednak potrafi być sexy.

 

16:29, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
środa, 10 lutego 2010
Penelope Cruz - najseksowniejsza 2009

...według czytelników Esensji - TUTAJ.

 

 

14:28, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
środa, 03 lutego 2010
Kristen Bell, czyli o wtopie raz jeszcze

Jakiej tam wtopie? Pomylenie przeze mnie "Forgetting Sarah Marshall" i "Heartbreak Kid" było świadomym ruchem mającym skłonić czytaczy/oglądaczy tego bloga do reakcji. Co się udało.

A przy okazji Kirsten Bell, czyli dziewczyna, za którą płakał Jason Segel (i trudno się dziwić, choć pocieszył się Milą Kunis i też trudno się dziwić). Poza tym znana z "Heroesów" i niedawnego "Raju dla par".

 

11:59, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 02 lutego 2010
Michelle Monaghan - w ramach rekompensaty za wtopę

Jak słusznie zwrócono mi uwagę (ktoś czyta tego bloga! No, może "czyta" to niewłaściwe słowo), pochrzaniły mi się filmy. Rywalką Mily Kunis oczywiście nie była Malin Akerman, bo to nie ten film. Mila Kunis grała sympatyczną brunetkę w "Chłopaki też płaczą" (czyli "Forgetting Sarah Marshall"), ale tam rywalizowała z Kirsten Bell. Z kolei Malin Akerman przegrywała walkę o Bena Stillera (jakby było o kogo walczyć) z Michelle Monaghan w "Dziewczynie moich koszmarów" (czyli "Heartbreak Kid") Farellych. Z tej okazji dziś śliczna Michelle Monaghan:

 

 

14:18, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
piątek, 29 stycznia 2010
Mila Kunis, czyli dziewczyna postapokaliptyczna

Milę Kunis pierwszy raz zobaczyłem chyba w "Chłopaki też płaczą" i była tam tak fajna, że nie tylko odbiła Bena Stillera Malin Akerman, ale doczekała się nominacji na najseksowniejszą aktorkę 2008 roku. Dziś wraca do kin w "Księdze ocalenia" - z tej okazji fotka.

 

12:55, konrad_wagrowski
Link Komentarze (3) »
czwartek, 28 stycznia 2010
Najseksowniejsze 2009 (2)

Ciąg dalszy wyboru fotek zainspirowanych rankingiem na najseksowniejsze i jego suplementem.

Malin Akerman

Rachel MacAdams

Eva Mendes

Amanda Seyfried

Michelle Rodriguez


14:51, konrad_wagrowski
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4